Le Bois des Rêves (Het Dromenbos…), gelegen in Ottignies-Louvain-la-Neuve, in het hart van Waals-Brabant, is een unieke plek, midden in een ongerepte natuur, die bevorderlijk is voor verjonging en het ontwaken van de zintuigen. Het landgoed van 67 hectare is een ware oase van rust en nodigt iedereen uit om het water in al zijn vormen te bewonderen: een bezoek aan het Musée de l’Eau et de la Fontaine (Water- en Fonteinmuseum), een wandeling langs een beek, een visvijver in het gezelschap van watervogels of een wandeling langs het nabijgelegen meer van Louvain-la-Neuve. Een betoverende wereld die Mani je aanmoedigt om zonder uitstel te verkennen!
⚠️ Raadpleeg de rubriek « aanvullende informatie” voor de bijzonderheden van de site.
Deze schattenjacht is uitgevoerd in samenwerking met:
Allée du Bois des Rêves, 1
1340 Ottignies-Louvain-la-Neuve
Brasserie du Bois des Rêves
🅿️ Betaald parkeren van 1 april tot 31 oktober (2 euro per dag).
🚂 🚌 Bereikbaar per trein (dichtstbijzijnde station Céroux-Mousty; ongeveer 10 min te voet)
🥾 Bij nat weer kunnen sommige passages modderig of glad zijn. Wij raden je aan passend schoeisel mee te nemen.
ℹ️ Faciliteiten bij de start/finish. Mogelijkheid tot catering aan het begin/einde van het parcours in de Brasserie (onder voorbehoud van opening).Toegankelijke speelplaats.
Met deze jacht zal u verdienen
70 toteez
Marmaille&Co nodigt je uit om meer dan 65 musea te ontdekken terwijl je echt pret beleeft! Bewandel deze magische plaatsen met animaties die speciaal voor jou uitgekozen zijn! Beleef een buitengewone ervaring die je in staat stelt verschillende thema’s te ontdekken zoals kunst, archeologie, etnologie, wetenschappen, technologieën of nog de industrie!
De jacht is 100% gratis !
Om deel te nemen aan onze jachten, download onze app op uw smartphone en veel plezier !
Wat is de week in Louvain-la-Neuve de komende 5 dagen?
758 teams vonden de totem
2694 deelnemers op deze route